| Băă_CrisTian_1999 a întrebat:

Am o intrebare. atunci cand fac live streaming pe Twitch pe medium mi se misca cu lag ( Joc Fifa 13). de ce. Precizez ca am :

-6 Gb Ram

-I3-3220 de 3.3 Ghz

-Placa video Gigabyte 6570... Dau FUNDA cui imi poate spune. rog seriozitate...

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Conexiunea la internet cum ți? Asă cum ți-am mai răspuns, streaming-ul depinde de calitatea vitezei de internet și viteza serverul de stream..degeaba ai un pc performant daca ai o placa de rețea de 10/100 mb și internet ce are upload de 1-2 mb/sec că va face lag va sacada, etc.Succes

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Si un upgrade la placa video nu strica!