| Anaa939839393 a întrebat:

Hei TPU! Am o tableta Utok 700D lite care atunci cand o pornesc ramane pe ecranul de deschidere "UTOK" nu pot sa o accesez deloc. Stiu ca nu merita, dar as vrea asa sa vad daca se poate repara intr-un fel

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trebuie resoftata du o la cei care resofteaza telefoane si vezi ei ce i ti spun merita sau nu reparatia ca doar ei stiu cît te va costa.

| gabicoo a răspuns:

Utok nu se mai produce de câțiva ani!
Dacă a mers până acum e minune!
Ține apasat butonul on/off și butonul home sau volum minus poate reușești să dai revenire la setarile din fabrică! Dacă nu la reciclare cu ea!