| anonimus25 a întrebat:

Hei TPU am vazut ca multi pot face poze la ecran pe computer cum pot face si eu? De exemplu sunt pe facebook si vreau sa fac poza la pagina imi trebuie un editor de poze sau ceva? Sper ca m-ati inteles

Răspuns Câştigător
| Gamerita a răspuns:

Da. se numeste; PRINT. la tastatura, ai un buton undeva sus... Print Scrn SysRq. Cv de genu. Apesi acolo, dupa intri in paint si apesi : ctrl+v. big grin. SI salvezi poza. Bafta

2 răspunsuri:
| fabi123 a răspuns:

Apesi pe butonul Print Screen de la tastatura, eu asa stiam. happyNu stiu sigur unde le salveaza dar gasesti tu.

| AdyAdrian2000 a răspuns:

Ai la tastatura print screen, dupa ce il apesi mergi in paint faci combinatia de taste Ctrl+v o sa iti apara poza dorita dupa care salvezi, daca dai simplu save ti se salveaza pe desktop daca nu salvezi unde vrei tu.bafta