| 123456450 a întrebat:

Hei, TPU! As vrea sa stiu un site de unde pot sa descarc jocuri pe tableta ( cu android)?
P.s : Jocurile vreau sa le descarc pe pc si dupa sa le pun pe tableta cu cablu USB...
Multumesc anticipat! big grin happy

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

O poti face de aici sau direct de pe tableta din Magazin Play:https://play.google.com/store?hl=ro

| BiuL a răspuns:

Nu se poate, pc-ul nu opereaza cu sistemul android asa ca nu poti pune jocurile alea le pe el. Singura metoda e sa le descarci direct pe tableta...

| YoChriss a răspuns:

Salut! Cel mai sigur site este google play. Pe el sunt toate jocurile si aplicatiile pentru android.

| beiatzeloo69 a răspuns:

Apkmania.com funda?