| Anonim1124 a întrebat:

Azi dimineata mi s-a dezactivat instagramul deoarece am incalcat conditiile si termenii... dar nu imi dau seama unde am gresit. Intrebarea mea este: CAND O SA MI SE REACTIVEZE CONTUL?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Contul nu se mai reactiveaza, odata ce ai incalcat termenii si conditiile de folosire ale lui.
Mergi si citeste cu mare atentie TREMENII SI CONDITIILE DE folosire ale Instagramului, ca pe viitor sa stii ce NU ai voie sa faci. Asta daca mai ai in intentie sa-ti faci alt cont pe Instagram.