| AmintiriDureroase a întrebat:

Care este cea mai ieftina camera digital (de fotografiat si filmat)? Va rog si sa nu fie prea scumpe.Eu am avut doua si s-au stricat.si daca se poate la un magazin din zona Botosani.Raspunsul cel mai bun FUNDA!

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Ieftin=prost
Eu a un Nikon digital pe care am dat 4 milioane si sunt multumita de el.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai in loc sa cumperi a treia camera prosta si ieftina care o sa te tina iar 2-3 luni mai bine iti luai din prima una mai scumpa si care o foloseai si acum.

| AmintiriDureroase explică:

Da amandoua au costa 550 lei si acela la care l-am dus sa-mil repare a zis ca mai degraba imi cumpar altul si am zis ca daca e mai ieftin poate o sa tina