| DeeaAndreea33 a întrebat:

Hei,TPU!
Care este cel mai bun acumulator extern pentru un Samsung Galaxy S3?
Funda! ^.^

Răspuns Câştigător
| onix33 a răspuns:

Depinde de cate ori vrei sa il folosesti sa il incarci. daca iti iei unul de 2000 de ceva de mah o sa iti ajunga cam o data, daca vrei sa il incarci de mai multe ori ai nevoie de unul mai mare. oricum cu cat este mai mare cu atat este mai bine, dupa parerea mea. eu am S4 si folosesc unul de 5200 mah, l-am luat de aici http://www.gadgetworld.ro/baterie-externa-5200-mah.html

1 răspuns:
| cristinel375 a răspuns:

Iti recomand Acumulator universal TRUST Urban REvolt. De 2200 mAh.
Eu am avut la s4, mergea super si nu forta bateria!