| Șosețică a întrebat:

care joaca ourworld.stiti mie imi tot da eroare...de cam 2 zile... voua? PLS rspunsuri :Xsi logic laughing funda la primul raspuns happy

Răspuns Câştigător
| ToXicx3 a răspuns:

Pai nu stiu sigur ce are da eu am crezut ca e de la parolastraight face me am schimbat par de vreo 5 ori.se incarca greu si nu mere straight face incearca si tu cu schimbarea parolei na.mai stii.ce e in neregulalaughing in fnetongue... sper c ti-am fost de folos succes cu joku`big grin

1 răspuns:
| ToXicx3 a răspuns:

Mershi pentru fundoibatting eyelashes