| Fabiana2R a întrebat:

Hei TPU ce parere aveti de telefonul Orange nivo? un prieten a spus ca este slab, insa mie nu imi trebuie pentru jocuri sau alte minuni, doar pentru mesaje, apeluri, eventual internet si poze. ce parere aveti? se merita?

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Orange Nivo - surprinzător de bun pentru un terminal accesibil la pret!
Uite un review aici
http://www.go4it.ro/......-11142511/

| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Nu este slab, eu il detin de 5 luni si pot sa zic ca acest telefon mi-a depasit asteptarile

| Darks96 a răspuns:

Telefonul pare destul de bun..., adica
3G
viteza maxima download 7, 2mbps
diagonala display 4 inci
Procesor Qualcomm Snapdragon dual-core 1GHz
memorie RAM 512MB
Deci daca vrei sa achizitionezi acest telefon fa-o, asta e parerea mea, totul depinde de tine

| RoXxAaNna a răspuns:

Hei! As vrea si eu sa achizitionez acest telefon, insa nu sunt convinsa...