| anonim_4396 a întrebat:

Ce procesor e mai bun pentru gaming si streaming dintretonguerocesor Intel Haswell Refresh, Core i3 4170 3. 7GHz si Procesor AMD Vishera, FX-6350 3.9GHz?

4 răspunsuri:
| TheLordofSalem a răspuns:

Daca le compari pe cele doua, AMD-ul e mai bun pentru gaming. Eu prefer insa intelul in general. i3 e cam vechi. Incearca un i5 sau i7 chiar.

| ChristianXLX a răspuns:

Am incredere mai multa in AMD decat in orice alt procesor happy deci iti recomand AMD

| gheorghe69 a răspuns:

Daca ai ceva banuti mai multi... cred ca astea ar fi indicate: https://computere.net/comparatie-intre-4670k-4690k-6600k/

| Balmiran_Miran_1986 a răspuns:

Procesor AMD Vishera