| IиоcзитKid a întrebat:

cine stie sa faca texte png in gimp? happy am si eu nevoie de ajutor. cine stie sa imi lase id aici si vorbim pe mess.

1 răspuns:
| iiRadu a răspuns:

Salut pustiule;) sunt multe modalitati dar iti dau 1-na simpla si gratuita;)

Descarca PhotoScape (e gratis)
Mergi la: http://www.brothersoft.com/download-photoscape-64064.html
Da-i pe:
Download Now (CDN)(20. 34MB)
sau
Click to download (US mirror)

bine dupa Instaleaza-l...

Deschide aplicatia si intra la: Animati - Sus in colt vei gasi "Adauga" sau Add, adauga pozele favorite dupa scrie la "Durata cam cat vrei sa dureze sa mearga la alta Poza si de asemenea poti schimba efectul marimea si mult altele dupa dai salveaza (Nu uita sa dai "Gimp" deci succes la jucat!