| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea dezactiva mail-urile de la your daily yahoo stories?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra in mailurile tale https://login.yahoo.com/ in dreapta sus langa poza ta, da click pe rotita si din acel meniu alege -> Account Info -> in noua pagina te loghezi din nou cu parola si apoi derulezi in jos pana la -> Update newsletter and marketing options ->click pe el, in noua pagina da click sus pe -> Subscriptions aici debifeaza -> Daily Yahoo! si click pe -> Save Changes.

... Enjoy!