| xooxMizzz a întrebat:

Cum as putea sa imi fac o poza in felul asta?
https://www.facebook.com/....../photo.php

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Pai ai nevoie de: Photoshop, sau merge si parint;
O camera foto cat de cat buna
Un stand sau cineva care sa nu se miste pe durata celor 3 cadre.
Faci pozele fara sa miste ala cameara(de asta era un stand recomandat) si iti schimbi pozitia. Cand faci pozele, te asezi ca sa nu suprapui umbrele. Si faci 3 cadre. Cu photshop, decupezi din 2 poze (te decupezi) si putin din imprejur. Apoi asezi poza 1 si 2 peste poza 3, astfel incat decorul sa fie asezat perfect unul peste altul. Si asta e tot. Acuma posibil sa existe si aplicatii, dar depinde.