| Cranberries a întrebat:

Cum pot face poza la ecranul telefonului, avand in vedere ca am un Orange Nivo? Am incercat cum se face la Samsung (butonul acasa + butonul de blocare) dar nu am reusit! Ajutor!

Răspuns Câştigător
| GigiButelie a răspuns:

Volum jos + Buton Power pentru 2 secunde, cel putin asa stiu eu happy

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Utilizatorul ValentinBajan are dreptate, pentru a efectua o captura de ecran pe acest telefon cu Android Jelly Bean trebuie sa utilizezi urmatoare combinatie de taste: Volum jos + Buton Power pentru 2 secunde.

Cu prietenie,
Orange Helper