| FLORINA123 a întrebat:

Hei, TPU, daca vreau sa fiu admina la o pagina, cum faca ca atunci cand postez sa postez cu numele paginii, nu cu al meu? Stiu ca trebuie sa dai foloseste Facebook ca:..., dar asa merge doar daca pagina e facuta de tine. Si eu nu vreau facuta de mine, e de altcineva si cum fac?

1 răspuns:
| Andrey_Andrew_1998 a răspuns:

Pai daca vorbesti despre facebook ar venii :
1. Trebuie sa fii admina
2. Daca dai SHARE / DISTRIBUIE iti apare un fel de casuta, acolo cauti in ce nume postezi.
3. Am un video care l-am facut pentru o prietena... nici ea nu stia... iti las un link cu videoul.
https://www.facebook.com/video.php?v=1497215950539343