| matteoadam62 a întrebat:

De ceva timp am un cont de Facebook. Iar ieri seara m-au scos de pe cont spunandu-mi sa imi confirm identitatea punand o poza in care sa mi se vada clar fata. Dupa mi-au spus sa astept pana imi vor da un raspuns. Ce e de facut? Merita sa astept sau?

3 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Probabil ca ai facut ceva in neregula pe acel cont.

eu am pierdut un cont. cu o chestie de genul asta. imi zicea sa ghicesc pozele prietenilor mei din lista. eu adauga o poza si jos era vreo 5 nume de la prietenii din lsita mea. NIMEREAI unu. doi. dar nu reuseai sa faci.

| matteoadam62 explică (pentru octav005):

Mie nu mi-au cerut asta. Si e mai bine laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Cum adica, merita sa nu sa astepti?
Ai alta varianta?
Pentru ca ei te verifica acum si nu-ti dau drumul, pana nu este verificare completa.
Bineinteles ca, contul ti-a fost verificat deoarece vreun prieten ti-a facut un pustiu de bine, sa te reclame la Adminul Face-Book-ului.
Iar daca iti faci alt cont, vei patii la fel!
Sfatul meu este, sa astepti ca verificare sa fie completa si sa ti se dea acces la folosirea FB-ului.