| anonim_4396 a întrebat:

La yahoo spune ca pot trimite un mail, si ca are spatiu 1TB(bag fisiere cu 500kb si deja spune ca e prea mult...) in fine...
Cum sa trimit niste fisiere mai mari si mai multe? Fara dropbox ca acolo pana le incarc dureaza mult, si pana le descarc iar dureaza.

Răspuns Câştigător
| Minimalistul a răspuns:

Spatiul acela de stocare de 1TB este pentru inboxul de e-mailuri(adica cate iti incap). Odata am avut si eu nevoie sa trimit 3 videoclipuri prin e-mail fiecare peste de 150MB si am cautat alternative la Dropbox insa nu am gasit. Tot transferul a durat cam 1 ora.