| Robyyyy96 a întrebat:

Sallut! Cum pot trimite fisiere mai mari si mai multe prin e-mail? Am 400 de fisiere in jur de 100 mb si nu pot sa le trimit!

Răspuns Câştigător
| TheBetaFox a răspuns:

Salut, recomand sa folosesti utilitarul WinRAR (il gasesti pe Google) pentru a transforma grupul de fisiere intr-un singur fisier.rar, care de asemenea va fi mai mic. Cel care primeste fisierele, va trebui, apoi, sa foloseasca acelasi utilitar pentru a scoate fisierele din fisierul.rar. Succes!

3 răspunsuri:
| tiberiupi a răspuns:

Transfer.ro

| BlueByMe a răspuns:

Le faci arhiva si pune-le pe www.transfer.ro si vine prin email :D

| crystyan333 a răspuns:

Intri la mesaje si iti apare acolo ceva sa trimiti plsss fundal