| anonim_4396 a întrebat:

Bună, am o problemă cu watsapp-ul, nu mai pot trimite fișiere media, melodii, a mers până acum ceva timp, dar acum nu se mai trimit si nici nu pot asculta melodiile care le primesc, îmi spune că fișierul nu e disponibil si sa încarc altul și să încerc din nou, dar tot nu merge. Știți cumva din ce cauza si cum se poate rezolva? Mulțumesc!

4 răspunsuri:
| Lostlyric a răspuns:

Incearca sa faci un update. Poate nu i-ai facut recent...

| anonim_4396 explică (pentru Lostlyric):

Am făcut chiar azi, dar degeaba...

| pisicutaadorabila a răspuns:

Poate nu ai destul spatiu de stocare. Incearca sa iti mai stergi din poze sau fisiere.

| anonim_4396 explică (pentru pisicutaadorabila):

Spațiu am.