| freescape04 a întrebat:

Cine imi spune si mie cum sa trimit mail la toti din lista mea de yahoo. >Funda!

Răspuns Câştigător
| FesCuDungi a răspuns:

Pai unde scrie catre cine dai mailul treci manual adresele de mail ale persoanlor pe care doresti sa le informezi! nu poti da unei liste de mess mail asa cum trimiti mass!

2 răspunsuri:
| blogman a răspuns:

Treci cu virgula intre ele toate adresele la campul TO sau CC. Vezi mai detaliat aici http://step-by-step.ro/internet/cum-se-trimite-e-mail-din-noul-yahoo-mail/

| freescape04 explică:

Asta stiu unde sa scriu la cine trimit dar nu po sa nu mai scxriu adresele sa le iau de undeva sa stiu eubig grin.