| Voicu_Adeliina_1999 a întrebat:

Hei TPU, ma puteti ajuta va rog? Am un card de memorie pentru telefon dar acum ceva timp mi-am pus parola si am uitat-o. Mentioneaz ca inca am telefonul pe care am pus parola, el fiind singurul care mi-l citeste si ca mi-am resetat cardul dar tot nu merge... exista vreo cale sa mi-l deblochez? Am nevoie de el pentru un Samsung sad. Dau funda, multumesc frumos :*

1 răspuns:
| Sufletzelll a răspuns:

Daca formatezi cardul ar trebui sa nu mai ceara nici o parola