| iulianpuscasu a întrebat:

Mi-am luat ieri un laptop Acer Aspire E1-571g.Cand l-am cumparat era fara windows instalat.L-am instalat eu acasa ( windows 7 ) si merge tot doar ca nu-mi merge internetul nici prin wireless nici prin cablu. Cand dau la Troubleshot imi arata "network connection doesn't have a valid ip configuration"

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Incearca sa descarci si sa instalezi : Lan driver for laptop Acer Aspire!
Bafta!

| horia2012 a răspuns:

- Trebuie sa suni la cei de la care ai internet si sa le spui. Ei te pot ajuta direct prin telefon.

| Bunocul a răspuns:

Eu cred ca iti trebuie un driver de chipset. Incearca smug big grin

| iulianpuscasu explică (pentru Bunocul):

Am pus toate driverele dar tot nu merge