| Mihai1972 a întrebat:

Mi-am luat un router D-Link DWL-G700AP si imi apare chestia asta pe laptop: "Wireless Network Connection" doesn't have a valid IP configuration! Ce trebuie sa ii fac? Nu ma pricep!

1 răspuns:
| DoarImpreuna a răspuns:

Depinde de sistem de operare si de provideru de net. Oricum trebuie sa intri in router cu firefox sau alt browser la adresa 192.168.0.50 sau 192.168.1.1 depinde cum scrie in manual apoi acolo e un wizard care te ghideaza.