| anonim_4396 a întrebat:

Hei, TPU!

Nu stiu ce sa aleg intre aparatul BenQ GH700 si Fujitsu S4000. BenQ are 16 mp, zoom optic 21x si zoom digital 5x, iar Fujitsu are 14mp, zoom optic 30x si zoom digital 6.7x.
E asa mare diferenta intre ele?
Raspunde doar cine stie.
Astept pareri.

1 răspuns:
| DarkTheory a răspuns:

E mai bun aparatul BenQ GH700 pentru ca in afara de a avea un zoom mai bun si o calitate superioara, poti filma in Full HD 1080p/60 fps, in timp ce cu cealalt aparat poti filma doar la 720p. Eu parerea mea am ziso happy pe urma daca vrei mai cauta si tu informatii mai detaliate.