| agtgr a întrebat:

vreau sa imi iau un Nintendo 3ds dar nu stiu nimic despre Nintendo 3ds im puteti spune ceva plsss.

2 răspunsuri:
| CleanHeart a răspuns:

Merita
Bun si rezistent
o seara frumoasa!

| AliYT a răspuns:

Conteaza si ce jocuri vrei pe el...
Recomand un 2ds... Daca vrei sa iesi mai ieftin, e la fel, are acelasi procesor, dar nu are modul 3d!
Si cateva lucruri : Vine cu niste card-uri AR si cu o aplicatie AR Cards cu care scanezi cardurile si te joci cu ele, Face Raiders mai vine pre-instalat, e un joc in care faci poze la niste fete si trebuie sa le impusti in camera ta si exista eshop-ul de pe care iti poti lua jocuri...Si multe jocuri sunt si gratis!
Sper ca te-am ajutat!
Funda?