| LauritaLaurash a întrebat:

Imi puteti spune si mie care sunt efectele plantelor botanice plsss

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

"Plante etnobotanice" cred ca vrei sa spui! --- poti da o cautare pe google folosind cuvinte cheie :efect, consum, plante etnobotanice--- vei gasi o gramada de informatii! Numai bine!

5 răspunsuri:
| aaaa12345 a răspuns:

Http://apologeticum.wordpress.com/......-botanice/

iti scrii absolut ce vrei funda?

| aaaa12345 a răspuns:

Http://apologeticum.wordpress.com/......-botanice/

iti scrii absolut ce vrei funda?
chiar daca nu ai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incepi sa razi ca proasta la..., intoxicatii cu substantele continute, halucinatii, stari de beatitudine, sau nervoase in functie de ce consumi.de exemplu poama canelui sau tramaguna, sunt otravitoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te avertizez... poti muri

| EvangelineDS a răspuns:

Paiii... sa zicem ca o sa ajungi sa-ti dai foc singura