| DodyQkz a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un aparat foto pana in 1000 lei. Am de ales dintre un Nikon Coolpix L310, 14.1 mp, black si dintre un Sony Cyber Shot DSC-H100, 16.1mp, black. Voi ce ma sfatuiti sa aleg?

Răspuns Câştigător
| MrSoapte a răspuns:

La 1000 ron, poti gasi si aparat foto DSLR! Cauta pe net, Nikon D3100! Este un aparat entry level, super tare! La f64, este 1500 ron nou! SUnt sigur ca-l gasesti mai ieftin prin alte parti, tot nou! Sau daca nu, il gasesti si SH...cu garantie! Totusi, dintre aparatele mentionate de tine, mai sus...as alege Nikon Coolpix!

3 răspunsuri:
| tpuforyou a răspuns:

Iti recomand sa nu iti cumperi un aparat foto din gama Nikon Coolpix L, incearca gama sx!
sau mai bine iti recomand marca Canon!
ps... marca Nikon este produsa in China! _))
Iti recomand ...http://www.emag.ro/......E0TS7BBBM/

| Mirunutsza a răspuns:

Eu iti recomand sa iti iei Sony Cyber Shot, eu am unul, doar ca are mai putini megapixeli, dar face poze foarte bune.

| Georgiana_Tanase_1990 a răspuns:

Buna! Am un aparat foto de vanzare, este foarte bine intretinut, mai are garantie 1 an. Iti las link-ul mai jos sa vedezi mai multe detalii, inclusiv poze.

O zi buna!

http://mercador.ro/oferta/nikon-coolpix-s9100-IDnvMi.html