| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU

Vreau sa.mi reinstalez windows.ul deoarece are un virus care nu ma lasa sa intru pe el. Si cand il reinstalez imi spune ca nu am nustiu ce driver. Credeti ca ar trebui sa.l duc la cineva sa.l repare? Am imprumutat 2 cd cu windows 7 si este aceasi problema.

Daca puteti sa.mi dati un video tutorial cum sa rezolv, sau sa.mi spuneti voi, sau poate chiar ar trebui sa chem pe cineva specialist, spuneti. miii va roogg.

Multumeesc

1 răspuns:
| AleXzpm a răspuns:

Salut,
Ai exact testul din eroare? Eroare ți-o dă în timpul instalării?
Sau după ce pornești pc?
Daca apare în timpul instalării formatează HardDrive.
Spor