| David_Radu_1997 a întrebat:

Am instalat windows 10 iar acum nu stiu cum sa fac sa bag windows 7 inapoi
Cum reinstalez windows.ul?

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Cand nu te pricepi, nu te bagi! Win 10 ti-a facut partitia GPT din MBR! Win 7 nu merge pe GPT!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Montezi imaginea iso cu windows 7 apoi o rulezi. Windows 7 se poate insala direct din pc, fara dvd sau stick

| Niku19 a răspuns:

Daca ti-ai pus win10 prin update si nu a trecut o luna atunci fa ca in clip: https://www.youtube.com/watch?v=TMgCqBXhKRI Vreau FUNDA

| Remuss_Petre_1992 a răspuns:

Buteaza pe dvd cu windows 7 si formateaza partitia unde ai windows 10 si instaleaza windows 7