| MrsVamp a întrebat:

Hei, voiam sa va intreb daca cunoasteti niste programe de editat videoclipuri. ceva cat mai simplu, si un program gratuit...nu vreau decat sa scriu pe videoclip, sau pun o muzica de fundal, si sa o fac sa il fac sa mearga mai repede. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Movie Maker din Windows sau Wax 2.0. Ti-am dat variante gratuite, dar ai grija sa folosesti formate video compatibile cu acestea. Mp4, mkv, flv nu sunt suportate (din cate cunosc).