| Teoodooraa a întrebat:

Hei, vreau sa gasesc o aplicatie care poate lipi 2 fotografia una peste cealaltă happy

3 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Photoshop

| T0T a răspuns:

Poți să nu te complici cu așa ceva cu nu știu ce programe. Eu aș putea face asta și cu Paint.

| MskDesign a răspuns:

Descarca Gimp
Este gratuit si cu putina rabdare ai sa poti face mai mult decat sa lipesti 2 fotografii.
Nu ii inteleg pe unii cand recomand photoshop care este pe bani si pe altii care recomanda paint. Tehnologia merge inainte si nu inapoi.