| lovelala a întrebat:

Heii! :3. Cei de pe facebook. : Stiti ca unele pagini posteaza povesti misto. si tot felul de chestii de genu. Imi puteti da un link unde pot gasi si eu povesti de genu? Dar sa nu-mi dati linkuri de e facebook cu povesti. Ceva de pe google sa fie. Merci muult. Dau funda logiic. :* Scuze pentru categorie laughing

1 răspuns:
| povestiscurtepentrucopii a răspuns:

Eu scriu povesti pe joiner.ro, dupa ce le
" rasfoiesti" daca poti si vrei te rog sa-mi scrii si o impresie :)

Pe Facebook ma gasesti la https://www.facebook.com/PovestiScurtePentruCopii?ref=hl