| catalush11 a întrebat:

Heii! Am pus o parola la pc si nu stiu cum o scot! ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Mmmmmjnkkhn a răspuns:

Uita-te la pasurile de mai jos!
1.intri in coltul stanga a monitorului unde scrie start.
2.dai click si intri in settings.
3.intri in contrul panel.
4.intri in user accounts.
5.intri in user accounts.
6.iti apare parolo si ddai pe ata.
7.dai pe al doilea scris.
8.in primul rand scrii parola care e pe pc.
9.pe al doilea rand scrii parola care o vr pe pc.
10.si pe al treilea rand scrii iar parola care o vr casa ramana pe pc.sa nu scrii pe al patrulea rand nimic, si dupa acea dai change password.
atata, funda?

1 răspuns:
| tteo92 a răspuns:

Intra prin "safe mod" da un restart la pc si apasa tasta "f8" dupa ce ai intrat prin safe mod, du-te in "control panel" cauta "user accounts" apoi "administrator" si "remove password" - "apply" - ok. si revine la normal fara parola. sau daca nu ai xp zi-mi ce windows ai.