| Lovekills a întrebat:

As vrea si eu sa ma ajutati. Caut un telefon foarte colorat. Ceva sugestii?

1 răspuns:
| dmrtr a răspuns:

Nokia c3 sunt 4 culori : albastru, verde, alb-argintiu (a 4 culoare nu o mai stiu), Samsung corbit text sau simplu 4 culori(alb,galben, roz, portocaliu )

la corby daca iti alegi alb iti da si carcasa neagra si carcase albe cu si fara cerculete pe ea
la corby iyi mai da si casti si husa
sau ia-ti un iphon. nu este colorat dar poti sa iti ei huse de silicon colorate pentru el