| Gabitzz a întrebat:

Aveti recomandari pentru o tableta buna care sa ma tina? (pret accesibil )

3 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Eu recomand tabletele de la Samsung. eu am Samsung galaxy tab 2 7.0 de vreo 2 ani si ceva si sunt foarte multumit de ea, nu am avut deloc probleme cu ea.

| shannygelu a răspuns:

Parerea mea nu ti lua tableta ia un telefon sau un laptop decat tableta. Tableta se poate crapa foarte usor sunt bani aruncati pe ceva care acelasi lucru il poti face cu un telefon despre laptop ce sa zic e peste toate nu ti lua tableta!

| MihaelaCarbunaru a răspuns:

Uite aici o tableta buna si la promotie care te poate tine mult timp daca nu mananci seminte pe ea http://bit.ly/1nInpP6