| anonim_4396 a întrebat:

Heii! Îmi puteţi da şi mie nişte idei, pentru un nume de album? puppy dog eyes [ nu neapărat în engleză oh go on ]. Mulţumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| madalina_3428 a răspuns:

Depinde si ce vrei sa pui in el...

de ex daca pui poze de la mare Deep Memories...de la munte Natural Feelings;

sau: momente speciale, best pics, best day, famous girl, The story of my life, Just mee, "Traieste clipa ce surade'', amintirie sunt singurele care raman, ScHoOl Time.

Sper ca te-am ajutat:*

5 răspunsuri:
| Alexander_1900 a răspuns:

Specifica ce fel de album, pot fi multe, album muzical, foto. etc. In cazul in care este muzical mentioneaza genul, iar daca e foto poti atasa cateva detalii ( anotimp etc. ).

| Alexander_1900 a răspuns:

Nu stiu nu ma consider persoana potrivita in a da pareri de titlu dar cred ca din moment ce pozele sunt cu tine poti pune ceva de genul : doar eu, my photos, my pics, name'photos eventual ar arata bine ceva simplu, usor de inteles.

| GaBBiii a răspuns:

♥This♥is♥My♥Life♥
Pa, pa

| Urii a răspuns:

@Alexander: paii, album foto.
iar pozele sunt cu mine, nu neaparat intr-un anotimp sau loc etc.
@bozovic : este album foto blushing

| bozovic a răspuns:

Despre ce gen de muzica este vorba in albumul tau?