| CatGirl a întrebat:

Heii! Merita sa iti faci cont pe Twitter? Daca da,explica-ti-mi cum se foloseste, va rog! Multumesc!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il faci mai mult sa vezi ce mai fac vedetele preferate, de comunicat nu prea ai cu cine.

| YONTU a răspuns:

Twitter-ul e la fel ca fb si daca ai deja fb nu cred ca iti mai foloseste(twitter-ul).
Sunt ca un tigan si n-am ce face, funda?

| EstiApreciatDacaEstiDiferit a răspuns:

Eu am twitter pentru ca vreau sa cunosc mai bine niste persoane cunoscute, fie cantareti sau persoane cunoscute pe youtube. Eu aflu tot felul de date personale de-ale lor, si eu imi uimesc prietenii cu detaliile astea.
De asemenea, mie imi place sa fac bratari ale prieteniei, si pe twitter am posibilitatea de a posta imagini cu bratarile facute.
Recent am cunoscut o fata adorabila din Australia care se tot uimeste de bratarile mele.Suntem bune prietene acum big grin.
Eu folosesc twitter pentru a-i arata si ei reusitele mele happy

| AcelasiEu3 a răspuns:

Da! merita