| lintu08x a întrebat:

Heii, salut, vreau si eu sa achizionez un Samsung Galaxy SII alb, insa pe site-ul Vodafone spune ca nu este in stock. Asta inseamna ca nu poate fi gasit in niciun magazin Vodafone? Stiti cumva unde il pot gasi? Nu vreau sa apelez la Orange/Cosmote/Germanos etc. din cauza faptului ca am foarte multe puncte pe Vodafone si ar fi mai util asa.
Multumesc!

3 răspunsuri:
| EstiApreciatDacaEstiDiferit a răspuns:

Daca zice ca nu e in stock inseamna ca nu e in stocul pentru vanzari online. magazinele Vodafone cred ca il au

| Rety_Petry_1992 a răspuns:

Salut. Cand zice ca nu il au in stoc nu il mai au deloc! dar este posibil ca sa til aduca la comanda! Daca vrei poti face o comanda online la http://telefonultau.eu

| hamudihamudi a răspuns:

La magazine il poti gasi, doar ca nu il au online pe stoc, funda