| iuly17 a întrebat:

Heii TPU! ce parere aveti despre acest Telescop
link--- http://www.opticshop.ro/set-tasco-telescop-50x50-microsc op-900x-49tn.html
mie mi se pare destul de avantajos caci vine si cu un microscop, iar pretul este unul acceptabil.
As vrea sa stiu ce pot vedea printr-un telescop ca acesta?
Si daca imi puteti recomanda un telescop bun care sa nu depaseasca 500 lei, ar fi super ok. Multumesc.

1 răspuns:
| Matei0123 a răspuns:

Telescopul acesta este destul de bun, la fel si microscopul. Sunt pentru incepatori, deci nu te astepta sa vezi orice cu ele