| Deiia98Andreea a întrebat:

Heii! Vreau să îmi cumpăr un stick şi vreau să ştiu dacă pot să îl bag în plasmă şi să ascult muzică. Se poate? Fundă! happy

2 răspunsuri:
| LIN2010 a răspuns:

Inainte sa cumperi, trebuie sa vezi daca ''plasma'' pe care o detii, este prevazuta cu mufa USB, si ce tip de fisiere poate reda. Abia apoi merita sa investesti intr-un ''stick''. Respecte

| AstonMartin a răspuns:

Daca ai usb la plasma, si citeste si fisiere mp3, da se poate. Pe deasupra poti sa vezi si filme si poze de pe stick.