| oAaaNaa a întrebat:

Vreau si eu un site sau mai multe cu rechizite scolare!
Si mai vreau site-uri sigure (ex. Emag.ro) de unde pot sa iau tablete ieftine (sub 8 milioane) si sa aiba macar 8 GB sau chiar mai mult daca gasiti.

3 răspunsuri:
| andreyuu a răspuns:

Unul din site-urile sigure pentru cumpararea de tablete ar fi www.quickmobile.ro, www.emag.ro, www.evomag.ro, www.altex.ro, www.domo.ro si multe altele.

| livdum74 a răspuns:

Salut.
Uite un site care cumuleaza ofertele de la mai multe magazien online. Eu de aici mi-am cumpart tableta pe 14 decembrie.
Intra pe site si poti sa vezi oferte dupa pret, brand, etc.
Acesta este linkul : www.cautatablete.com