| DeniiMT a întrebat:

Helaauuu!
Am si eu o intrebare: cum pot face un video pe ask.fm de pe telefon? Nu imi apare o caseta sau ceva de genul asta cu "raspunde". Pur si simplu apas pe intrebare si gata. Dar daca vreau sa pun un video din galerie nu pot. Deci, intrebarea este: cum pot face un video pe ask.fm de pe mobil?
Sper ca am fost suficient de clara ca sa intelegeti ce vreau.
Dau funda celui mai bun raspuns! Va puup :***

Răspuns Câştigător
| nonamenohate a răspuns:

Doar de pe iph poți să faci video. Dacă ai android, nu poți să faci video și nici să selectezi din galerie.

3 răspunsuri:
| DeniiMT explică:

Ok, mulțumesc pentru raspuns! Chiar nu știam de ce nu pot selecta din galerie, acum știu. happy

| LovessSmile a răspuns:

Inainte se putea apasand pe butonul de langa raspunde si aveai 2 optiuni, ori sa pui o poza ori un filmulet dar de cand l-au updatat aia de la ask.fm nu mai merge dar cica incearca sa bage iar optiunea asta.Stiu doar ca pentru iPhone merge

| AndreiMarinBRASOV a răspuns:

Poate trebuie sa ai aplicatia oficiala Ask.fm