| anonim_4396 a întrebat:

Hello! Acum cateva zile tastatura de la laptop s-a stricat. Am aprins laptopul, se apasau butoanele singure (volum, mod avion, etc), iar acum nu mai merge deloc. Presupun ca este un virus, desi antivirusul meu nu a detectat nimic. Aveti idee ce pot face, va rog? Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce persoană inteligenta esti!

Ai intrebat si ti-ai raspuns singura. Tastatura de la laptop s-a stricat.O poti da la gunoi si cumperi alta.

Răspuns utilizator avertizat
| NisipLaMare a răspuns:

Este stricata tastatura, o comanzi in functie de modelul Laptopului.
O poti inlocui singura sau tatal tau/un informatician este simplu, numai atentie si nu infige surubelniţa unde nu trebuie, doar la suruburi, cauta tutorial pe net " cum schimb rastatura laptop ". Bafta

| Wr3nch a răspuns:

Poți să conectezi o tastatura externă pe usb. Poți să o duci la reparat la un service.

| doctorandus a răspuns:

Da, poate ai apasat un buton aiurea si ala a oprit lumina la tastatura. Cauta manualul laptopului pe internet.