| anonim_4396 a întrebat:

Hello.am scris o lucrare in "office.org" si as vrea sa o transform sau sa o copiez in "word". cum pot sa fac asta sau stiti voi alt program, ca nu vreau sa fie scrisa in office.org... mersi+funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Clik dreapta pe fisierul resprectiv -> Properties -> Change... -> alegi cu ce vrei sa-l deschida -> OK - > Apply -> OK
si gata tongue

funda? big grin

2 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Ți-a explicat aiurea ăsta!
Dacă textul este scris cu Writer de la Open Office atunci :
Dai salvare în Ms Word dar nu trebuie să aibă litere românești textul, că îți apar niște minuni în locul literelor românești când le citește cu Word!

| DoarImpreuna a răspuns:

File / Save as. Pori salva direct in word.