| NicoletaCostin a întrebat:

Hello am si eu o intrebare cum sa imi setez pop sau imap email pe un samsung gt s3350? va multumesc.

1 răspuns:
| Gabriel_Puican_1991 a răspuns:

Hey, din cate stiu nu e nevoie sa le setezi tu! Iti iei aplicatia de mail de pe net de la Yahoo (e moca) si ai setarile facute automat de catre ei!
M-am chinuit si eu destul cu ele in prima faza cand incercam sa folosesc aplicatia de mail de pe telefon!
PS : nu am Samsung gt... dar daca ai Android ca sistem de operare e cam acelasi lucru!
Succes, sper sa iti foloseasca!