| BiancaDRox a întrebat:

Hello. Cand conectez telefonul (Samsung Galaxy GT-B5510) la laptop prin cablul USB nu imi apare nimic pe ecranul laptop-ului ca sa pot intra si sa imi vad fisierele de pe telefon. Imi arata doar ca telefonul se incarca de la laptop si atat. Cum pot face sa imi conectez telefonul la laptop?
Fundaa! :*

Răspuns Câştigător
| valentin75 a răspuns:

Salut! Ai un link in partea de jos a paginii afisate. Trebuie sa instalezi aceasta suita in computer, restart computer (dupa ce ai instalat), dupa care, poti conecta telefonul la pc. Ar trebui sa vizualizezi toate folderele din telefon. Samsung Kies PC sync.Bafta!

http://www.samsung.com/uk/support/model/GT-B5510CAAXEU

1 răspuns:
| idvaly a răspuns:

Ai nevoie de un card. Daca ai card stingele aprindele si conecteaza din nou telefonul la laptop