| AlexanderChristianFenty a întrebat:

Hello, cum pot sa filmez cu webul, NU sa filmez ce fac pe desktop, am webcam, si vreau sa filmez cu el, un program ceva?

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Unprogram de la TV sau cum foloseşti un program pe calculator?
Pentru amândouă recomand să citeşti pe aici
http://forum.softpedia.com/index.php?showtopic=275350

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu cum sa filmez pe decatop si nu stiu.

acum o sa iti zic ce sa faci nu trebuie nici un program cand ai instalat web trebuie sa cauti imaginea cu o camera si dai pe ea si faci poze si si filmezi

| dαɴЗ a răspuns:

Http://www.techsmith.com/download/camtasia/win/thankyou.asp. Poti filma tot ce vrei de pe desktop. ff simplu de downloadat si folosit! Testat de mua :>

| mucificatorul a răspuns:

Pai mai intai cand instalezi webcamul iti apare o imagine cu o camera de filmat, la mine se numeste "VideoCap" dai sus la capture si trebuie sati scrie "start captures" dai clic
apoi dupa ce ai terminat de filmat dai tot la captures si scrie mai jos in locul unde era "start captures" trebuie sa fie "stop captures"

sper ca ti-am fost de ajutor

funda?