| anonim_4396 a întrebat:

Hello! Stiti cumva cum pot sa citesc mesajele primite in timp ce vorbesc la telefon? Mentionez ca am un Samsung S5230 big grin

Răspuns Câştigător
| MBAAA a răspuns:

Da...in timp ce vorbesti la telefon apesi pe tasta de pe margine in dreapta pentru a-l debloca, apoi apesi pe tasta de apelare, dupa o sa-ti apara numarul sau numele celui de la care ai primit mesajul, apesi pe el, iar apoi iti arata data si ora la care ai primit mesajul, iar tu apesi pe data si ora la care stii ca ai primit mesajul. Sper ca am fost de folos. Funda?big grin

1 răspuns:
| SweetLikeaLemon a răspuns:

Mersi mult!