| Burta_Cristina_1996 a întrebat:

Hello there. Am o nelamurire legat de SGBD-ul FoxPro cu care lucram la scoala ( 12 MI ). Lucram cu varianta B, iar la descarcare sunt expuse varianta 6.0 sau 9.0 etc. E vreo diferenta semnificativa intre ele sau pot descarca orice varianta disponibila? Please, I really need a little bit of help. happy

1 răspuns:
| flixbuster a răspuns:

Visual FoxPro este un produs mort de 10 ani (ultima versiune fiind 9 SP2).

Vezi aici: https://en.wikipedia.org/wiki/Visual_FoxPro

Intre versiuni sunt intotdeauna diferente.

Despre ce scoala este vorba? Liceu, facultate? Ce inseamna 12 MI? Ce vrei sa zici cu varianta B?