| qwerty1234567 a întrebat:

Hello TPU! Dau FUNDA! Am cateva probleme la laptop: nu mai merge sunetul deloc, nu se mai aude nimic si cand intru pe Youtube imi apare in locul videoclipului: "A aparut o eroare. Incearca din nou mai tarziu. ID-ul redarii:...". De ce se intampla asa si ce pot sa fac sa remediez problema? (mentionez ca am windows 10, daca ajuta cu ceva)

Răspuns Câştigător
| FlorentinaSandu a răspuns:

Buna, am avut și eu o problema la fel, este o problema la placa de sunet sau nu ai driver-ul instalat. Daca ar fi din cauza driver-ului, caută sa îl instalezi și s-a rezolvat problema. O seara buna. Și mult succes.

1 răspuns:
| Alex_Serky_1994 a răspuns:

Restart windows si baga-ti dupa toate driverele. e un program ce se numeste ceva de genul driver pack installer ce ti le baga el